Plan Nine

Metal

Rock

Progrock

Plan Nine

Podium
Robert Soeterboek's Plan Nine speelt zijn debuutalbum 'The Long-Lost Songs' dat afgelopen mei uitkwam.
Meer dan 30 jaar geleden - we spreken dan over ongeveer 1991 - is Arjen Lucassen (Ayreon) bezig aan een afscheidstour met zijn toenmalige band Vengeance. Op dat moment zingt zanger Robert Soeterboek bij het heropgerichte Bodine. Onder de naam Plan Nine starten beide muzikanten met het schrijven van nieuwe songs. Door de opkomende en steeds populairder wordende grunge-scene, durven de platenmaatschappijen het echter niet aan om de bluesy rockmuziek van Plan Nine uit te brengen.
 
Nu, bijna 33 jaar later, is het album 'The Long Lost Songs' van Lucassen en Soeterboek's Plan Nine uitgebracht. Lovende recensies van (inter)nationale muziekbladen zorgen er mede voor dat het album uit het niets op plaats drie in de Dutch Album Charts binnenkomt. 
 
Zoals bekend speelt Arjen Lucassen zelf niet mee tijdens de liveshows. Soeterboek daarentegen heeft een fantastische liveband om zich heen verzameld die hun sporen inmiddels meer dan verdiend hebben bij onder andere Rock Party of the Year, Ayreon, Kayak, Elegy, Vandenberg & 7 Miles to Pittsburgh. De memorabele releaseshow, met fans van over heel de wereld, was snel uitverkocht. Robert heeft daarom ervoor gekozen om een 10-tal clubshows binnen Nederland te doen. Daarvan is deze show in De Cacaofabriek de laatste.
 
De band bestaat uit:
Robert Soeterboek - Zang
Irene Jansen - Achtergrond zang
Jane Goulding - Achtergrond zang
Koen Herfst - Drums
Marcel Singor - Gitaar
Storm van 't Westeinde - Gitaar
Joris Lindner - Bas
Willem Hoving - Hammond
 
Supports
The Zeppelin Affair
Led Zeppelin behoort tot de grootste rockbands aller tijden. Sinds hun oprichting in 1968 hebben ze met hun unieke mix van blues, hardrock en folk een blijvende impact op de muziekgeschiedenis achtergelaten. Nummers als Stairway to Heaven, Whole Lotta Love en Kashmir zijn tijdloos en nog steeds een inspiratie voor rockliefhebbers wereldwijd. The Zeppelin Affair houdt die erfenis in leven met een eerbetoon dat recht uit het hart komt. Geen imitatie, maar een pure beleving van Led Zeppelins sound en energie. Wat de band uniek maakt, is hun zangeres, die met haar krachtige stem en bereik de emotie en intensiteit van Robert Plant weet te vangen. Met een strakke en gedreven band achter haar brengt The Zeppelin Affair de vrijheid en dynamiek van Zeppelin tot leven. Elk optreden is een reis door de legendarische muziek, gebracht met dezelfde passie en speelse improvisatie die Led Zeppelin zo bijzonder maakte. Voor iedereen die de magie van Zeppelin opnieuw wil ervaren: The Zeppelin Affair brengt je er
dichterbij dan ooit.
 
Concrete Priest
Concrete Priest is een Nederlandse Judas Priest tribute-band. De band richt zich vooral op de meest succesvolle periode van Judas Priest (1974-1985) waardoor je er als fan zeker van kunt zijn dat bijna alle geliefde Judas Priest klassiekers uit de speakers knallen. De precisie en hoge intensiteit waarmee de band nummers als The Sentinel, Exciter, Sinner en het epische Victim of Changes brengt en de gave van de zanger om in de schoenen van Rob Halford te kunnen staan maakt Concrete Priest uniek en de beste Judas Priest-tributeband in de BeNeLux. 

za 19 apr.

Locatie

Popzaal

Aanvang

21:00

Zaal open

19:45

Verwacht einde

22:50

Cacaofabriek logo

Kies een taal